Namų ūkio paslaugos

Kokiems verslams yra skirtas šis klausimynas?

Namų ūkiams įvairias paslaugas teikiantys fiziniai ir juridiniai asmenys. Į šią veiklos rūšį patenka verslai, susiję su gyvenamųjų namų, buitinės technikos ir kitų daiktų priežiūra ir remontu, lauko teritorijų ir atliekų tvarkymu, šeimos narių priežiūra ir slauga, asmenų ir turto apsauga ir kitomis namų ūkiams teikiamomis paslaugomis.

Pasirinkite, kokias namų ūkio paslaugas planuojate teikti.

Atliekų tvarkymas - tai namų ūkių buitinių atliekų surinkimo ir išvežimo darbai, buitinių atliekų rūšiavimo, utilizavimo ir perdirbimo paslaugos.
Landšafto darbai - tai kraštovaizdžio formavimo veikla, apimanti želdynų, alpinariumų ir gėlynų, dekoratyvinių tvenkinių, upelių, krioklių, fontanų projektavimo ir įrengimo, šlaitų formavimo ir tvirtinimo, teritorijų apželdinimo darbus.
Drabužių valymo paslaugos - tai skalbyklų ir cheminių valyklų teikiamos paslaugos.
Lauko teritorijų priežiūros darbai - tai sniego valymo, žolės pjovimo, gyvatvorių priežiūros ir kiti eksterjero darbai.
Komunalinio ūkio paslaugos - tai pastatų žemos įtampos elektros įrenginių montavimo, remonto ir priežiūros darbai, pastatų santechninių sistemų remonto ir priežiūros darbai ir staliaus darbai.
Apsaugos paslaugos - tai gyvenamųjų namų ir butų techninė sauga naudojant elektronines apsaugos sistemas, turto ir asmenų fizinė sauga, mobilių reagavimo ekipažų ir panašios paslaugos.
Apdailos darbai - tai plytelių, parketo klojimo, tapetų klijavimo, sienų dažymo ir kiti patalpų vidaus ir išorės kosmetinio remonto darbai.
Vairuotojo paslaugos - tai individualiai samdomo vairuotojo teikiamos paslaugos.
Priežiūros ir slaugos paslaugos - tai pagyvenusių ir su negalia žmonių priežiūra ir slauga, auklių ir panašios paslaugos.


*Galimi keli atsakymo variantai