Maisto prekių parduotuvė

Kokiems verslams yra skirtas šis klausimynas?

Įvairaus tipo maisto prekių parduotuvės, užsiimančios mažmenine ir (ar) didmenine maisto prekių prekyba, papildomai galinčios prekiauti alkoholiniais gėrimais, tabako gaminiais ir kai kuriomis ne maisto prekėmis.

Pasirinkite verslo rūšį.

Žemiau pateikiami verslai, kurių veikla susijusi su maisto tvarkymu. Maisto tvarkymas apima maisto gaminimą, ruošimą, perdirbimą, pakavimą, laikymą, saugojimą, gabenimą, paskirstymą, tiekimą, pateikimą parduoti, pardavimą ir kitas veiklas, galinčias turėti įtakos maisto saugai, kokybei ir mitybos vertei.
Specializuota krautuvėlė - tai parduotuvė, kurios asortimentas orientuotas į tam tikrą maisto prekių grupę, t.y. prekiaujama vienos rūšies ir susijusiais maisto produktais. Pavyzdžiui, šviežios duonos ir konditerijos arba gurmaniško sūrio ir vyno krautuvėlės.
Maisto prekių parduotuvė - tai parduotuvė, kurioje vykdoma mažmeninė maisto prekių prekyba. Tokio tipo parduotuvėje galima įsigyti ir ne maisto prekių, dažniausiai papildomai prekiaujama buities ir higienos prekėmis.
„Kombinuota“ parduotuvė - tai parduotuvė, derinanti maisto prekių ir ne maisto prekių prekybą. Tokio tipo parduotuvėje prekiaujama ne tik maisto produktais, buities ir higienos prekėmis, tačiau kartu ir avalyne, drabužiais bei kosmetika.
Prekybos centras - tai parduotuvė, kurioje vykdoma didmeninė maisto ir ne maisto prekių prekyba. Tokio tipo parduotuvėje siūlomas platus prekių asortimentas ir prekyba organizuojama savitarnos būdu.
Bazė - tai sandėlio tipo parduotuvė, kurioje vykdoma didmeninė maisto prekių (gali būti ir ne maisto prekių) prekyba, kai prekės laikomos ne sandėlyje, o prekybos salėje, ir klientams siūloma jas įsigyti ne po vieną ar kelis vienetus, bet dėžėmis ir pakuotėmis.
„Smulkus prekybininkas“ - tai prekybininkas, prekiaujantis savo ūkio produkcija ir (arba) mažais kiekiais perparduodantis iš ūkininkų ar bazių nusipirktus maisto produktus turguje ir kitose panašiose prekybos vietose.
„Prekyba ant ratų“ - tai tokia prekybos rūšis, kai prekiaujama transporto priemonėje, dažniausiai maisto prekėmis aprūpinant atokiose kaimo vietovėse gyvenančius žmones.


*Pasirinkite vieną atsakymo variantą