Atitikties Europos Sąjungos prekybos šviežiais vaisiais ir daržovėmis standartams sertifikatas

Leidimo kodas:: PAS30625

Atitikties Europos Sąjungos prekybos šviežiais vaisiais ir daržovėmis standartams sertifikatas (toliau - Sertifikatas) išduodamas prekiautojui šviežiais vaisiais ir daržovėmis (toliau - Prekiautojas) kaip dokumentas, patvirtinantis, kad jo tiekiami rinkai švieži vaisiai ir daržovės atitinka nustatytus jiems prekybos standartus.
Leidimo išdavimo procesas
Veiksmai leidimui gauti
Krovinius su šviežiais vaisiais ir daržovėmis Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos (toliau - Augalininkystės tarnyba) teritoriniams padaliniams nukreipia pasienio kontrolės punkte dirbantys Muitinės Departamento prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos pareigūnai.
Terminai
0
Teisės aktais nustatyta tvarka.
Mokesčiai

1. Už importuojamo krovinio dokumentų patikrinimą 6,9 Eur (24 Lt). 2. Už importuojamų augalinių produktų tapatumo patikrinimą: už krovinį, mažesnį nei sunkvežimis, traukinio vagonas ar konteineris ar lygų jiems 6,9 Eur (24 Lt); už krovinį, didesnį nei sunkvežimis, traukinio vagonas ar konteineris 14 Eur (48 Lt). 3. Už atitikties prekybos standartams patikrinimą: vaisių, daržovių (išskyrus lapines daržoves): už krovinį iki 25000 kilogramų 17 Eur (60 Lt); už kiekvieną papildomą 1000 kg. 0,7 Eur (2 Lt); bulvių stiebagumbių: už siuntą iki 25000 kilogramų 52 Eur (181 Lt); už kiekvienus papildomus 25000 kg. 52 Eur (181 Lt); augalų, pavyzdžiui, vaistažolių, prieskonių ir lapinių daržovių, lapų: už krovinį iki 100 kilogramų 17 Eur (60 Lt); už kiekvieną papildomą 10 kg. 1,7 Eur (6 Lt), bet ne daugiau kaip 140 Eur (483 Lt).

Reikalingi dokumentai
Dokumentus, patvirtinančius vaisių ir daržovių, teikiamų atitikčiai prekybos standartams įvertinti, nuosavybę. Mokėjimo pavedimą (sąskaitos išrašą) su banko žymomis arba kvitą apie sumokėtą valstybės rinkliavą.
Kompetentingos institucijos
Kontroliuojančios institucijos
Siųsti prašymą leidimui įsigyti el.būdu