Pradžia Verslo pradžia Kontroliniai klausimynai Specialieji kontroliniai klausimynai Viešojo maitinimo įmonėms
Atnaujintas: 2017-07-20 13:45

Viešojo maitinimo įmonėms

Plačiau apie savikontrolės sistemas

Dažniausiai užduodami klausimai >>

Viešojo maitinimo įstaigos kontrolinis klausimynas privalomas Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai tikrinant, viešojo maitinimo įmones maisto saugos, higienos klausimais.

Viešojo maitinimo įmonių, kuriose nevykdoma patiekalų gamyba (barai, aludės, bufetai, sezoniniai paviljonai ir kt.) patikrinimui Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba taiko specialų viešojo maitinimo įmonės, kuri vykdo kulinarijos pusgaminių, gaminių pašildymo, kepimo ir pateikimo galutiniam vartotojui, gėrimų pardavimo vartoti vietoje ar šviežių sulčių barų veiklą, kontrolinį klausimyną, tikrindama saugaus maisto tvarkymo, higienos aspektus. Tuo atveju, jei inspektorius patikrinimą atliko nesivadovaudamas kontroliniu klausimynu, ar iškilus neaiškumams, prašome rašyti Ūkio ministerijai, el. paštu: versloprieziura@ukmin.lt arba tiesiogiai kreiptis į Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą tel. 880040403.

Ūkio subjektų  prekiaujančių alkoholiniais gėrimais viešojo maitinimo įmonėse kontroliniai klausimynai privalomi Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentui tikrinant, ar ūkio subjektas turi visus tam reikalingus dokumentus, ar ūkio subjektai laikosi alkoholinių gėrimų įsigijimo, pardavimo, laikymo reikalavimų, ar laikosi alkoholinių gėrimų vartojimo reikalavimų ir kt. Tuo atveju, jei inspektorius Jūsų įmonės planinį patikrinimą atliko nesivadovaudamas kontroliniu klausimynu, ar iškilus neaiškumams, prašome rašyti Ūkio ministerijai, el. paštu: versloprieziura@ukmin.lt arba tiesiogiai kreiptis į Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentą.

Primename, kad Ūkio ministerijos el. paštu versloprieziura@ukmin.lt taip pat laukiame Jūsų pasiūlymų ir komentarų apie šiuos kontrolinius klausimynus viešojo maitinimo įmonėms.

Jūsų vykdomos veiklos patikrinimui gali būti taikomi ir kiti specialieji arba bendrieji kontroliniai klausimynai.