Pradžia Verslo pradžia Kontroliniai klausimynai Specialieji kontroliniai klausimynai Turgaus prekeiviams
Atnaujintas: 2017-07-20 13:45

Turgaus prekeiviams

Dažniausiai užduodami klausimai >> 

Individualią veiklą turgavietėse vykdančių gyventojų kontrolinis klausimynas privalomas Valstybinei mokesčių inspekcijai, atliekant turgaus prekeivio mokestinį patikrinimą, o specialiųjų reikalavimų prekyvietės prekiautojui kontrolinis klausimynas privalomas Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai, tikrinant turguje maistu prekiaujančius subjektus higienos, saugaus maisto tvarkymo klausimais. Tuo atveju, jei inspektorius planinį patikrinimą atliko nesivadovaudamas kontroliniu klausimynu, ar iškilus neaiškumams, prašome rašyti Ūkio ministerijai, el. paštu: versloprieziura@ukmin.lt arba tiesiogiai kreiptis į Valstybinę mokesčių inspekciją tel. 1884 / Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą tel. 880040403.

Primename, kad Ūkio ministerijos el. paštu versloprieziura@ukmin.lt taip pat laukiame Jūsų pasiūlymų ir komentarų apie šiuos kontrolinius klausimynus turgaus prekeiviams.

Jūsų vykdomos veiklos patikrinimui gali būti taikomi bendrieji ar specialieji prekybininkams skirti kontroliniai klausimynai.