Pradžia Verslo pradžia Kontroliniai klausimynai Specialieji kontroliniai klausimynai Medienos apdirbimo ir miškininkystės įmonėms
Atnaujintas: 2017-07-20 13:47

Medienos apdirbimo ir miškininkystės įmonėms

Dažniausiai užduodami klausimai >>

Nuo 2012 m. sausio 13 d. kontrolinis klausimynas privalomas Valstybinei darbo inspekcijai tikrinant miško ruošos darbus atliekančias įmones saugaus darbų vykdymo klausimais. Tuo atveju, jei inspektorius Jūsų įmonės planinį patikrinimą atliko, nesivadovaudamas kontroliniu klausimynu, ar iškilus neaiškumams, prašome rašyti Ūkio ministerijai, el. paštu: versloprieziura@ukmin.lt arba tiesiogiai kreiptis į Valstybinę darbo inspekciją konsultacijų tel. (8 5) 213 97 72. 

Primename, kad Ūkio ministerijos el. paštu versloprieziura@ukmin.lt taip pat laukiame Jūsų pasiūlymų ir komentarų apie kontrolinį klausimyną miškininkystės įmonėms.

Nuo 2015 m. sausio 13 d. Medienos apdirbimo saugaus darbų vykdymo kontrolinis klausimynas privalomas Valstybinei darbo inspekcijai tikrinant, ar yra vykdomas visų darbo vietų profesinės rizikos vertinimas, ar rąstų apdirbimo darbai lentpjūvėje atliekami saugiai, ar saugiai naudojami medienos apdirbimo įrenginiai, ar krovinių kėlimo/transportavimo darbai atliekami saugiai, ar saugiai eksploatuojami elektros įrenginiai, ar užtikrinama darbuotojų apsauga nuo medienos dulkių, ar užtikrinamas saugus katilinės naudojimas. Tuo atveju, jei inspektorius Jūsų įmonės planinį patikrinimą atliko nesivadovaudamas kontroliniu klausimynu, ar iškilus neaiškumams, prašome rašyti Ūkio ministerijai, el. paštu: versloprieziura@ukmin.lt arba tiesiogiai kreiptis į Valstybinę darbo inspekciją.

Jūsų vykdomos veiklos patikrinimui gali būti taikomi ir bendrieji kontroliniai klausimynai.