Pradžia Verslo pradžia Kontroliniai klausimynai Specialieji kontroliniai klausimynai Kirpykloms, grožio salonams ir soliariumams
Atnaujintas: 2017-07-20 13:46

Kirpykloms, grožio salonams ir soliariumams

Dažniausiai užduodami klausimai >>

Nuo 2011 m. gruodžio 1 d. nagų priežiūros paslaugų periodinės visuomenės sveikatos saugos kontrolės klausimynas ir plaukų priežiūros paslaugų periodinės visuomenės sveikatos saugos kontrolės klausimynas tapo privalomi Valstybinei visuomenės sveikatos priežiūros tarnybai, tikrinant kirpyklas arba grožio salonus higienos klausimais, o nuo 2012 m. balandžio 12 d. tarnyba taip pat taikė veido ir kūno priežiūros paslaugų periodinės visuomenės sveikatos saugos kontrolės klausimynas ir tatuiravimo, ilgalaikio permanentinio makiažo, papuošalų vėrimo paslaugų periodinės visuomenės sveikatos saugos kontrolės klausimynus. Šiuo metu tarnyba yra reorganizuota, jos teises ir pareigas perėmė Sveikatos apsaugos ministerija bei Nacionalinis visuomenės sveikatos centras. Tuo atveju, jei inspektorius planinį patikrinimą atliko, nesivadovaudamas kontroliniu klausimynu, ar iškilus neaiškumams, prašome rašyti Ūkio ministerijai, el. paštu: versloprieziura@ukmin.lt arba tiesiogiai kreiptis į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą.

Primename, kad Ūkio ministerijos el. paštu versloprieziura@ukmin.lt taip pat laukiame Jūsų pasiūlymų ir komentarų apie kontrolinius klausimynus kirpykloms/grožio salonams.

Jūsų vykdomos veiklos patikrinimui gali būti taikomi ir kiti specialieji arba bendrieji kontroliniai klausimynai.

Nuo 2013 m. birželio 4 d. Soliariumo paslaugų periodinės visuomenės sveikatos saugos kontrolės klausimynas privalomas Sveikatos apsaugos ministerijai ir Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui tikrinant ar soliariume yra Soliariumo paslaugų teikimo kortelė ir ar soliariume yra pateikta visa būtina informacija, tikrinant ar soliariume yra nelaimingų atsitikimų registras, soliariumo įrangos techninės priežiūros darbų registras, dezinfekcijai naudojamų priemonių naudojimo instrukcijos, soliariumo įrangos ultravioletinių spindulių spinduolių keitimo ir valymo darbų registras, ar paslaugas teikiantys asmenys dirba pasitikrinę sveikatą dėl užkrečiamųjų ligų ir turi tai patvirtinančią Asmens medicininę knygelę. Tuo atveju, jei inspektorius Jūsų įmonės planinį patikrinimą atliko, nesivadovaudamas kontroliniu klausimynu, ar iškilus neaiškumams, prašome rašyti Ūkio ministerijai, el. paštu: versloprieziura@ukmin.lt arba tiesiogiai kreiptis į Sveikatos apsaugos ministeriją.