Kioskas

Kokiems verslams yra skirtas šis klausimynas?

Verslai, susiję su maisto ir ne maisto prekių prekyba kioskuose. Į šią verslo rūšį patenka maisto prekių ir spaudos kioskai, taip pat paruoštu maistu prekiaujančios kioskuose įrengtos užkandinės.
Kadangi kioskas yra prekybos vieta, kurioje galima prekiauti įvairiomis prekėmis, norint sužinoti daugiau Jūsų verslui aktualių reikalavimų, siūlome užpildyti klausimynus, susijusius su planuojamo kiosko prekių asortimentu. Pavyzdžiui, jei planuojate kioske pardavinėti gėles, užpildykite klausimyną „Gėlių parduotuvė“.

Pasirinkite verslo rūšį.

Maisto prekių kioskas - tai kioskas, kuriame prekiaujama maisto prekėmis, pavyzdžiui, daržovėmis, mėsa, pieno produktais.
Užkandinė - tai maitinimo paslaugas teikianti kioske įrengta kebabinė, čeburėkinė, kibininė ir pan.
Spaudos kioskas - tai kioskas prekiaujantis laikraščiais, žurnalais ir kitais leidiniais, viešojo transporto bilietais. Tokio tipo kioske papildomai gali būti prekiaujama gaiviaisiais gėrimais, tabaku ir pan.
Prekybinis kioskas - tai kioskas, kuriame gali būti prekiaujama įvairiomis prekėmis. Jeigu Jūsų vykdomo ar planuojamo kurti verslo rūšis nepatenka į žemiau pateiktą kiosko rūšių sąrašą, pasirinkite atsakymą „Prekybinis kioskas“.


*Pasirinkite vieną atsakymo variantą